Home

 

Aktualności

 

Informacje turystyczne

 

Kalendarz imprez

 

Galeria

 

Linki

 

 


Organizacja Turystyczna Ziemi Oleckiej na IX Jarmarku Piaseczyńskim

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Oleckiej w dniach 8-9 września 2013r. uczestniczyła w wyjeździe studyjnym zorganizowanym w ramach projektu Rozwój Potencjału Turystycznej Sieci Współpracy- klaster „Suwalszczyzna-Mazury” w partnerstwie z sektorami kreatywnymi.
Wyjazd miał na celu zapoznanie się z kilkuwieczną tradycją organizowania jarmarków, kultury tradycyjnej i rzemiosła podczas IX Jarmarku Piaseczyńskiego oraz poznania oferty Miasteczka Westernowego w Runowie k. Piaseczna.
Podczas Jarmarku uczestnicy mieli okazję prezentacji własnej oferty turystyczno-etnograficznej Suwalszczyzny i Mazur na stoiskach wystawienniczych w ramach cyklu „ Spotkania regionów”.
LOT Ziemi Oleckiej prezentował opracowania związane ze zdrowym stylem życia, ciekawe przepisy z ziół, rękodzieło oraz publikacje turystyczne przekazane przez Starostwo Powiatowe w Oleckui Urząd Miejski.
W Miasteczku Westernowym - Wild West City w Runowie była okazja, aby poczuć westernowy klimat. Zapewniono wiele atrakcji: strzelanie z rewolweru i łuku, naukę kowbojskiego tańca, wizytę w więzieniu, wykonanie pamiątkowego listu gończego ze zdjęciem. Ponadto właściciel miasteczka podzielił się wiedzą na temat zakładania takich form działalności. Omówił oczekiwania klientów, szczegóły pracy marketingowej mającej na względzie zwiększenie atrakcyjności oferty
i zależności pomiędzy kosztami a osiąganymi dochodami.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą i promocją ciekawych przedsięwzięć związanych z turystyką.

Kontakt: Biuro LOT Ziemi Oleckiej, ul. Kolejowa 3, Olecko
tel. 514 522 014, e-mail: biuro@lot.olecko.pl

Konsultant ds. produktu turystycznego:
Alicja Balewska

 Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi OleckiejOstatnia aktualizacja: 2013-09-14